• Vesti
  • Važno obaveštenje: OD PONEDELJKA OBUSTAVA NASTAVE U SREDNJOJ ŠKOLI EPA

Važno obaveštenje: OD PONEDELJKA OBUSTAVA NASTAVE U SREDNJOJ ŠKOLI EPA

 

coronavirus

 

Uvažavajući zabrinutost roditelja i učenika, kao i načelnu saglasnost dobijenu na sednici Saveta roditelja, 11. 3. 2020, doneli smo odluku da zbog situacije sa virusom korona privremeno obustavimo nastavu u prostorijama škole i časove držimo preko online platformi.

 

Prekid nastave počinje u ponedeljak 16. 3. 2020. Svi predmetni nastavnici će uspostaviti onlajn komunikaciju sa učenicima, što će omogućiti da se nastava realizuje na ovaj način, čime će se izbeći gubici i potreba za nadoknađivanjem časova.

 

Molimo roditelje da pomognu svojoj deci, da sprovode sve mere prevencije, da ih prate u izvršavanju obaveza i zadataka koje budu imali, kao i da sarađuju sa odeljenjskim starešinama.

 

Uprava Srednje škole EPA

Podeli
Pozovite nas!