• Vesti
  • Dogodilo se u septembru

Dogodilo se u septembru

javni nastup

 

 Drugog septembra počela je nova školska godina. Mi smo je sa nestrpljenjem iščekivali zato što od ove godine imamo nove smerove i to IT gimnazija i opšta gimnazija!

Dva dana kasnije, posetila nas je Suzana Ivanović, prošlogodišnji đak generacije. Ona je otvorila sezonu poseta bivših učenika, pa su narednih dana svraćali i Mihajlo Petrović, Aleksa Petrović, Nina Mićić i drugi.

 

 

Časove odeljenske zajednice smo provodili napolju – bila je aktuelna izložba Ljube Popovića u Galeriji SANU, pa su nastavnice Dragana i Ljilja odvele učenike.

 

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Srednja škola EPA (@srednjaskolaepa) дана

U Privrednoj komori srbije prisustvovali smo predavanju „Jutarnje IT vesti“. Mi smo uvek u toku sa IT novitetima!

Sportski dan na Adi neizostavan je deo septembarskog plana rada. Tako je i ove škoske godine – proveli smo 12. septembar u druženju i rekreaciji na sportskim terenima. Učenici i nastavnici se tako bolje upoznaju i promovišemo zdrave stilove života.

 

 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Srednja škola EPA (@srednjaskolaepa) дана

U Domu omladine smo gledali predstavu „Deca na internetu 2“. Kroz tri istinite priče, koje su se dogodile u poslednjih godinu dana u Beogradu i drugim gradovima u Srbiji, predstavili su mladoj populaciji koje su to najveće opasnosti koje vrebaju na internetu, najviše na društvenim mrežama. Predstava je ostavila jak utisak i na učenike i na nastavnike, tako da se diskusija o nasilju na internetu nastavila i na časovima.

 

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Otvorili smo pozorišnu sezonu u Domu omladine! U organizaciji Tima za zaštitu učenika od nasilja gledali smo edukativnu predstavu o zloupotrebi i zaštiti dece na internetu. ⯑ #domomladine #predstava #edukativnapredstava #skolaepa

Објава коју дели Srednja škola EPA (@srednjaskolaepa) дана

Na izbornom predmetu Jezik, mediji i kultura, gostovao je Aleksa Petrović, nekadašnji učenik naše škole, a sadašnji student FPN-a. Aleksa ima bogato iskustvo u nastupima koje je sticao kao voditelj i glumac.

Otvorili smo sezonu javnih časova – prvaci su proveli jedan čas u Muzeju nauke i tehnike.

 

 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Srednja škola EPA (@srednjaskolaepa) дана

Podeli
Pozovite nas!