• Vesti
  • Znanjem do budućnosti

Znanjem do budućnosti

skolaepa učeniciU Studentskom kulturnom centru, 12.12.2018. godine, održana je kreativna radionica „Znanjem do budućnosti“ sa temom „Verbalna i neverbalna poslovna komunikacija“.

Radionica je imala predavačko-takmičarski koncept. Predavač je bila Milena Sretić, MA i PR menadžer na Fakultetu za primenjeni menadžment, ekonomiju i finansije.

U takmičarskom delu radionice iz naše škole učestvovalo je četiri tima. Cilj je bio: uspešno rešiti dati zadatak za 15 minuta i postaviti najkreativnije ideje. U toku predstavljanja rešenja, tim u sastavu Marija Šćepanović IV/1 i Nataša Stepanović IV/1 dobile su aplauz od drugih učesnika i posetilaca događaja. Nagrada za njihovo idejno rešenje je vaučer za upis MEF fakulteta.

Tim u sastavu: Suzana Ivanović IV/3, Elena Vučić IV/3, Andrea Savić IV/3, Marko Munjas IV/3 i Bojan Japundžić IV/1, dao je najkreativnije i sveobuhvatno rešenje izazovnog zadatka. MEF fakultet je ovim učenicima dodelio punu stipendiju za prvu godinu studiranja.

Učenicima je mentor i podrška bila nastavnica Bojana Satarić. Čestitamo svim učesnicima i pobednicima.

M.M.

Podeli
Pozovite nas!