• Vesti
  • Nedelja digitalnih veština 2018

Nedelja digitalnih veština 2018

Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju od 19. do 26. marta učestvuje u Nedelji digitalnih veština 2018.

U tom periodu planirane su tri vršnjačke edukacije o bezbednosti dece na internetu i jedna tribina za roditelje i širu javnost sa istom tematikom. Održaće se jedna radionica za učenike škole o počecima kodiranja (zato što u okviru programa rada obrazovnih profila koje škola ima, nema programiranja). Organizovaćemo obuku nastavnika za korišćenje nekih aplikacija za onlajn testiranje u okviru Tima za IKT, kao i akciju „Koliko smo digitalno pismeni“.

U Nedelji digitalnih veština 2018. planirano je da učestvuje oko 150 nastavnika, učenika i njihovih roditelja i ostalih zainteresovanih građana. Kontakt osoba zadužena za Nedelju digitalnih veština 2018. je nastavnica informatičkih predmeta, BojanaSatarić.

Vesti i fotografije nalaze se na sajtu https://infoepa.wordpress.com

B.S.

Podeli
Pozovite nas!