NAŠ NOVI EPA GLAS

Šesnaesti broj našeg EPA glasa izašao je iz štampe 27. januara, na Dan Svetog Save.

Naši mladi novinari i ovog puta su pisali o poseti Muzeju knjige i putovanja, o promociji knjige Nenada Novaka Stefanovića Vodič kroz ljubavni život Beograda, o bitkoinu, o poseti Muzeju savremene umetmnosti i drugim kulturnim dešavanjima. Razgovarali smo s talentovanim crtačem i piscem Enciklopedije praistorijskih životinja, petnaestogodišnjim Dušanom Krtolicom. Viktorija Samardžić je intervjuisala Ramba Amadeusa, Nešu Galiju i Gorana Šepu Galeta.

Marija Šćepanović nas upoznaje sa tragičnom sudbinom svojih predaka. Anđela Cvetanović nam preporučuje za čitanje knjigu Jedini vanzemaljac na svetu. Lav Pejović je istraživao zašto je Đorđe Roš čovek koji je spasao Hilandar. U sportskom intervjuu upoznaćete Petra Vučinića, fudbalera i našeg učenika. Videćete ko sve čita naš EPA glas, a na poslednjoj strani zadiviće vas fotografije izloga s dušom Nastasa Krnjaje.

ČITAJTE NAŠ EPA GLAS I DAJTE DRUGOME DA GA ČITAJU!

Svetlana Gradinac

Podeli
Pozovite nas!