• Vesti
  • Radionica Udruženja Altero u našoj Školi

Radionica Udruženja Altero u našoj Školi

U petak, 26.1.2018., u našoj školi gostovale su psihoterapeutkinje Marijana Radulović i Jelena Milić Jerković iz udruženja Altero. Marijana i Jelena su pripremile zanimljivu psihodramsku radionicu namenjenu istraživanju problema sa kojima se mladi suočavaju u školi i širem okruženju. Učenicima se posebno dopalo scensko predstavljanje problema- osmišljavanje scenarija u grupi i igranje uloga. Na nov i originalan način rasvetlili smo diskriminaciju, dvoličnost, seksualne slobode, ljubomoru, zavist, iskreno i neiskreno prijateljstvo, korišćenje društvenih mreža... Učenici su imali pozitivne utiske i složili se da im je ovo iskustvo bilo veoma korisno. Preporučujemo mladima da se uključe u aktuelne projekte udruženja Altero!

 

Podeli
Pozovite nas!