• Vesti
  • VELIKI USPEH NAŠIH TURISTIČKIH TEHNIČARA NA TAKMIČENJU O RAZVOJU TURIZMA NA ZLATARU

VELIKI USPEH NAŠIH TURISTIČKIH TEHNIČARA NA TAKMIČENJU O RAZVOJU TURIZMA NA ZLATARU

takmicenje singidunum zlatar epaUniverzitet Singidunum organizovao je  sa Turističko-sportskim centrom "Zlatar" iz Nove Varoši 27. marta 2015. finale takmičenja  za učenike srednjih turističkih škola iz Srbije. Takmičenje je podrazumevalo rešavanje studije slučaja o razvoju  turizma na Zlataru.

U finalu je učestvovalao čak 17 timova i ukupno 46 učenika iz Škole za ekonomiju, pravo i administraciju  iz Beograda, Srednje turističke škole Novi Beograd, Prve privatne ugostiteljsko-turističke škole Beograd, Ugostiteljsko-turističke škole Niš, Srednje škole"Branislav Nušić" Soko Banja, Trgovinsko-ugostiteljske škole Leskovac, Tehničke škole Knjaževac, Srednje škole "Svetozar Miletić" Novi Sad, Ekonomsko-trgovinske škole "Paja Marganović" Pančevo i Ekonomsko-ugostiteljske škole "Slobodan Minić" Aranđelovac.

Žiri u sastavu prof. dr Jovan Popesku, redovni profesor Univerziteta Singidunum, Ivana Novaković, direktorka TSC "Zlatar" Nova Varoš, Aleksandar Šuša, Turistička organizacija Srbije, Danijel Pavlović, asistent FTHM i Predrag Obradović, marketing i PR menadžer Univerziteta Singidunum izabrao je najbolja kreativna rešenja.

Prvo mesto osvojio je tim Turističko ugostiteljske škole iz Niša.

Drugoplasirana je ekipa učenika naše škole  Nina Mićić, Stefan Lukić i Luka Čvorović, kao i tim iz Knjaževca - Jovana Korać, Daša Veselinović i Lola Stanojlović.

Treće mesto podelili su đaci iz Soko Banje i ekipa Srednje turističke škole Novi Beograd .

Naša škola osvojila je i posebnu nagradu i priznanje  kao škola sa najviše takmičara i timova.

Nagrade su obezbedili Univerzitet Singidunum, TSC "Zlatar" Nova Varoš i hotel "Zlatnik" Zemun.

Kratak video prilog sa takmičenja možete pogledati klikom ovde.

S.G.

Podeli
Pozovite nas!