• Vesti
  • I ti možeš da upišeš IT smer - novi termin prijemnog ispita

I ti možeš da upišeš IT smer - novi termin prijemnog ispita

Prijemni ispitNovi termin prijemnog ispita za upis na IT smer gimnazije je sreda 30. jun u 9h u prostorijama škole (treći sprat Kolarčeve zadužbine). Pozivamo zainteresovane učenike da se prijave za polaganje prijemnog ispita popunjavanjem upitnika na sledećem LINKU ili pozivom na broj telefona 063/289284.

Napomena: Priznajemo rezultate sa državnog prijemnog ispita!

 Važno je gde učiš!

Nastavni plan i program IT smera gimnazije odgovara savremenim zahtevima koji se postavljaju u procesu obrazovanja mladih ljudi. Pored opštih obrazovnih vrednosti koje se karakteristične za gimnaziju, pridaje se pažnja obrazovnim potrebama iz oblasti računarstva i informatike. Nastavni plan i program IT smera gimnazije pruža odličnu pripremu za studije i dalje usavršavanje, ali i primenu stečenih znanja i veština nakon završene srednje škole! Više o EPA IT smeru pročitajte OVDE

I ti možeš da upišeš IT smer! Iskoristi predupisne pogodnosti i postani deo EPA ekipe!

Zašto baš mi?

Predupisne pogodnosti

Nastavnici

Podeli
Pozovite nas!