• Vesti
  • Dodeljena treća nagrada na republičkom konkursu za najbolji srednjoškolski časopis našem Ekološkom EPA glasu

Dodeljena treća nagrada na republičkom konkursu za najbolji srednjoškolski časopis našem Ekološkom EPA glasu

Ministarstvo prosvete Republike Srbije, Zadužbina Miloša Crnjanskog i Društvo za srpski jezik i književnost Srbije dodelili su 15. januara 2015. treću nagradu našem časopisu EKOLOŠKI EPA GLAS koji je izašao prošle školske godine, a bio je rezultat projekta Branim svoje pravo na zdrav život i životnu sredinu.

Svečanosti dodele republičkih nagrada u Sali heroja na Filološkom fakultetu pisustvovali su Mirko Sarić, direktor naše škole, Nevena Sarić Pavlović, pomoćnik direktora, profesori Svetlana Gradinac i Dragana Stamenkov Ilijić, kao i učesnici i partneri u prošlogodišnjem ekološkom projektu Marijana Petrović iz Mladih istraživača Beograda i Vesna Krnjajić iz Dečjeg kulturnog centra. Nagradu i diplomu je u ime redakcije primila profesorka Svetlana Gradinac.

S.G.

Podeli
Pozovite nas!