• Vesti
  • PRVO MESTO SARE DAMNJANOVIĆ NA PALILULSKOJ OLIMPIJADI KULTURE

PRVO MESTO SARE DAMNJANOVIĆ NA PALILULSKOJ OLIMPIJADI KULTURE

pok 2013Na Palilulskoj olimpijadi kulture koja je trajala od 13. do 17. maja 2013. učestvovalo je nekoliko naših učenika u različitiim kategorijama.

U kategoriji takmičenja za najbolju pesmu takmičio se Lazar Nišavić iz 3/3, u kategoriji recitacija Sara Damnjanović iz 4/2 sa svojom pričom Život je borba i učenice Zorana Antić i Jelena Tadić iz 4/3.

Učenici su sa profesorkama Nevenom Sarić-Pavlović i Milicom Radovančev prisustvovali svečanom otvaranju na kome  je govorio predsednik opštine Palilula, dok je program vodio poznati glumac Ivan Jevtović. Na otvaranju su nastupile dve dramske grupe i školski bend, a narednih dana su  se takmičili ostali učesnici u literarnom stvaralaštvu i  recitovanju..

Sara Damnjanović je nastupila  15. maja. Njeno predstavljanje  je bilo veoma zapaženo, što je kasnije potvrdio i žiri koji je nastup Sare Damnjanović oceneio najvišom nagradom – prvim mestom.

M.R. i S.G.

Podeli
Pozovite nas!