• Vesti
  • GLAVNA NAGRADA ZA NAŠE UČENIKE NA TAKMIČENJU INCEST TRAUMA CENTRA

GLAVNA NAGRADA ZA NAŠE UČENIKE NA TAKMIČENJU INCEST TRAUMA CENTRA

Učenici naše škole osvojili su Glavnu nagradu na Godišnjem nagradnom takmičenju Incest trauma centra, održanom 7. decembra 2012. u Centru za kulturnu dekontaminaciju  na temu borbe protiv nasilja nad ženama i decom.

Naši učenici izveli su performans pod nazivom  „Odluka”. Maja Živković je za tu priliku govorila svoju besedu, dok su je pokretima pratili  Sara Damnjanović i Vukašin Maglić. Godišnje nagradno takmičenje je deo kampanje Saveta Evrope "1 od 5" čiji je nosilac Incest trauma centar  za Republiku Srbiju.

Naša sjajna "trojka" pobedila je u jakoj konkurenciji devet finalista i osvojila nagradu aktivnog učešća u ovoj kampanji tokom čitave naredne godine. Na sceni su blistali i dostojno su predstavili sebe i školu iz koje dolaze.

LJ.P.

Podeli
Pozovite nas!