• Vesti
  • Veliki uspeh naših učenika na 28. Zboru ugostiteljskih i turističkih radnika Srbije

Veliki uspeh naših učenika na 28. Zboru ugostiteljskih i turističkih radnika Srbije

kragujevac takmicenjeU kragujevačkom hotelu „Šumarice“ od 25. do 28. oktobra održan je tradicionalni 28. Zbor ugostiteljskih i turističkih radnika Srbije.

Cilj manifestacije je takmičenje sadašnjih i budućih ugostiteljskih i turističkih radnika u radno-proizvodnim delatnostima. Zbor se održava svake druge gdine, a traje više od 50 godina. Pored radnika u ugostiteljstvu i turizmu i studenata, učestvovali su i učenici 12 srednjih stručnih škola u 19 takmičarskih disciplina.

Naša škola je prvi put učestvovala na ovom prestižnom takmičenju. U veoma jakoj konkurenciji naši učenici Bogdan Popović i Uroš Đaković, maturanti smera turistički tehničar, osvojili su zlatne medalje u kategoriji recepcioner. Njih je za takmičenje pripremio profesor mr Miloš Tucović.

Čestitamo našoj pobedničkoj ekipi!

S.G.

Podeli
Pozovite nas!