• Vesti
  • Igračke - EPA PROJEKAT IZ PSIHOLOGIJE

Igračke - EPA PROJEKAT IZ PSIHOLOGIJE

 epa projekat

Predstavljamo vam zanimljiv projektni zadatak iz psihologije, pod nazivom „Igračke“.

 

U okviru teme „Psihološki razvoj“, nastavnica Mladenka Obućina stavila je akcenat na značaj igre u razvoju dece i svojim učenicima dala zadatak da u parovima obrade zadate uzraste u pogledu ponude igračaka i primerenosti deci. Učenici su postaknuti da odu u prodavnice igračaka i na licu mesta pogledaju, fotografišu i isprobaju igračke koje su u ponudi za uzrast, a zatim razmisle o njihovoj funkcionalnosti i primerenosti, uzimajući u obzir razvojne karakteristike dece datog perioda. Кada su na časovima prezentovali svoje radove

 

Bilo je jako veselo i zanimljivo, nostalgično smo se prisećali detinjstva, omiljenih igara i igračaka, a ujedno smo na zabavan način obradili karakteristike dece u pojedinim uzrasnim periodima. Uz par fotografija naših učenika, predstavljamo vam i primere dva zadatka koja su uradili Timofej Кrivošapkin, III2 kao i Luka Nejčev i Marko Trajić, II2.

 

Podeli
Pozovite nas!