• Vesti
  • EPA ekipa na izložbi Velikanke srpske kulture

EPA ekipa na izložbi Velikanke srpske kulture

žene velikanke

 

Mart je mesec žena, pa tako nismo mogli da propustimo fenomenalnu izložbu pod nazivom "Velikanke srpske kulture" u Domu Jevrema Grujića. 

Prvo su profesorke Ljiljana Panjković i Gorana Veljović vodile prvake, a potom su, poučene njihovim oduševljenjem, isto učinile i profesorke Nela, Nataša i Jelena i sa ostalim EPA učenicima provele jedan lep školski čas na ovoj izložbi. 

 

Milica Stojadinović Srpkinja, Mina Karadžić, Poleksija Todorović, Draga Ljočić, Beta Vukanović, Nadežda Petrović, Isidora Sekulić, Jelisaveta Načić, Marija Maga Magazinović, Vidosava Kovačević, Anica Savić Rebac, Zora Petrović, Desanka Maksimović, Leposava St. Pavlović, Milena Pavlović Barili, Ljubica Marić, Ljubica Cuca Sokić i Soja Jovanović su nam ispričale svoje životne priče.

 

Kako izložba traje do 27. marta, pozivamo vas da iskoristite naredne dane i provedete vreme u društvu naših velikanki!

Podeli
Pozovite nas!